(021) 88102398 info@sepantaglass.com

تولید کننده شیشه سکوریت

فرایند تولید شیشه سکوریت شامل گرمای فراوان و سپس سرمای زیاد می‌شود. بدین گونه که شیشه خام توسط دستگاه به درون کوره‌های مخصوص(شامل کوره‌های افقی و تخت) فرستاده می‌شود. بسته به صنعتی (خودرو سازی یا ساختمان سازی) که شیشه سکوریت در آن مورد استفاده قرار می‌گیرد، از کوره‌های مختلفی استفاده می‌شود. تولید کننده شیشه سکوریت برای تولید شیشه سکوریت تخت می‌تواند از دو کوره تخت یا تخت و خم استفاده نماید.

آنچه در این مقاله خواهید خواند


 • اسپایدر دو شاخ fin
  اسپایدر دو شاخ fin
  اسپایدر چهار شاخ fin
  اسپایدر چهار شاخ fin
  اسپایدر تک شاخ fin
  اسپایدر تک شاخ fin
  اسپایدر سه شاخ fin
  اسپایدر سه شاخ fin
  اسپایدر چهار شاخ fix
  اسپایدر چهار شاخ fix
  اسپایدر سه شاخ fix
  اسپایدر سه شاخ fix
  اسپایدر دو شاخ fix
  اسپایدر دو شاخ fix
  اسپایدر تک شاخ fix
  اسپایدر تک شاخ fix
  بست هایتک
  بست هایتک
  روتیل اسپایدر
  روتیل اسپایدر
  روتیل دو جداره اسپایدر
  روتیل دو جداره اسپایدر
  یراق لولای پروانه ای
  یراق لولای پروانه ای
  شیشه سکوریت
  شیشه سکوریت
  شیشه لمینت طرح دار
  شیشه لمینت طرح دار
 • اعلام آمادگی همکاری در تامین شیشه های ساختمانی

  اعلام آمادگی همکاری در تامین شیشه های ساختمانی

  احتراما به استحضار می رساند، شرکت نوآوران شیشه سپنتا مفتخر است طی 20سال اخیر جهت ارتقاء سطح کیفی و کمی خدمات ، ضمن توجه به نیاز مصرف کنندگان ، با راه انداری خط تولید شیشه های لمینیت ، سکوریت ، دوجداره و نیز همکاری نزدیک و طولانی با مجریان نما ساز توانسته قدم های استواری در این راستا بر دارد .

  نحوه تولید شیشه ساختمانی

  نحوه تولید شیشه ساختمانی

  شیشه ماده ای است بی رنگ، شفاف، نورگذران، سخت و شکننده با سختی حدود 6.5 که در ساختن ظروف، اشیای زینتی، آئینه و در و پنجره ساختمان مصرف می شود . در ساختمانها شیشه جام ساختمانی ، برای عبور نور و در عین حال جلوگیری از تأثیر عوامل جوی به داخل ساختمان به کار می رود. مواد اولیه شیشه های جام ساختمانی که عمدتاً از نوع سیلیسی، آهکی، سودایی هستند عبارتند از ماسه سیلیسی، مواد گدازآور آهکی و سودا یی. شیشه سازی شامل چهار مرحله عمده ذوب، شکل دادن، بازپخت یا تاباندن و پرداخت می باشد. در مرحله ذوب مواد اولیه را به صورت گرد نرمی در می آورند و به اندازه معینی با یکدیگر می آمیزند و سپس در کوره شیشه سازی آنها را ذوب می کنند و معمولاً قدری خرده شیشه نیز در کوره می ریزند .

  شیشه های ضد گلوله

  شیشه های ضد گلوله

  تا پیش از تولید و عرضه شیشه های ضد گلوله ، جهت محافظت از بانک ها ، طلا فروشی و مراکزی که نیاز به امنیت داشتند ، از حفاظ های فلزی ، دیوارهای بتنی مسلح و ... استفاده میشد . با روی آوردن به شیشه در معماری مدرن نیاز به امنیت در کنار سایر مزایای این متریال مورد توجه قرار گرفت .

  شیشه لمینیت

  شیشه لمینیت

  نسبت به شیشه‌های معمولی از ضریب ایمنی بیشتری برخوردار است. شیشه معمولی در اثرشکست به قطعات درشت و برنده خرد شده که می‌توانند منجر به خسارات جانی و مالی عظیم گردد. شیشه‌های سکوریت در مقایسه با شیشه‌های معمولی وضعیت بهتری دارند. این شیشه‌ها در اثر شکست به قطعات ریز و غیر برنده خرد می‌شوند که هیچ گونه خطر جانی ندارند اما به هر حال شیشه فرو می‌ریزد. فلسفه پیدایش شیشه‌های لمینیت مرتفع نمودن این مشکل شیشه بود. در فرایند لمینیت میان دو یا چند لایه شیشه، میان لایه‌های پلیمری قرار گرفته و کل مجموعه تحت فشار وحرارت به صورت دائمی یکپارچه می‌گردند. مهمترین مشخصه شیشه‌های لمینیت الگوی شکست آنهاست. شیشه‌ها در اثرضربه می‌شکنند اما تکه‌های شکسته به میان لایه چسبیده و شیشه یکپارچگی خود را حفظ می‌نماید.

  شیشه های سکوریت

  شیشه های سکوریت

  با پیشرفت تکنولوژی تولید و ساخت شیشه های ساختمانی ، و توجه معماران به استفاده از شیشه در قبال ویژگی هایی چون شفافیت ، نورگیری عالی و ویژگی های زیبایی شناسانه مقوله امنیت ، هدایت حرارتی و صوتی شیشه دارای اهمیت فراوانی میباشد . در نتیجه استفاده از شیشه های سکوریت جهت بر آورده نمودن ویژگی های مقاومتی در برابر باد ، زلزله ، حرارت و ... افزایش یافته است .

pagename:seo-landing.bc