(021) 88102398 info@sepantaglass.com

تولید کننده شیشه لمینت

تولید کننده شیشه لمینت یکی از تخصص های شرکت شیشه سپنتا می باشد. شیشه لمینت دارای ویژگی های مختلفی می باشد که رعایت این استانداردها توسط تولید کننده شیشه لمینت باعث محبوب شدن استفاده از این نوع شیشه شده است. شیشه لمینت علاوه بر کاربردهای متنوع، در طراحی نیز از گستره ی وسیعی از طرح و رنگ بهره می برد که توسط شیشه سپنتا به عنوان بزرگرترین تولید کننده شیشه لمینت ارائه می گردد.

آنچه در این مقاله خواهید خواند


کاربرد های شیشه های لمینت از دید تولید کننده شیشه لمینت

کاربرد های شیشه های لمینت از دید تولید کننده شیشه لمینت

تولید کننده شیشه لمینت برای راحتی مشتریان مزیت هایی زیادی را در ساخت شیشه های لمینت به کار ببرده است تا شرایط مناسبی را برای مشتریان خود فراهم کند. شیشه های لمینت را به عنوان شیشه های ضد گلوله می شناسند و این نوع از شیشه ها از مقاومت بالایی بر خوردار هستند.

مقدمه ای درباره شیشه لمینت

شیشه یکی از مهم ترین بخش های در نظر گرفته شده برای نمای ساختمان است و مهندسان و معماران علاقه زیادی به استفاده از طرح های مختلف شیشه دارند تا از این طریق بتوانند نمای ساختمان را متفاوت تر و زیبا تر جلوه بدهند. امروزه با توجه به پیشرفت های مختلف در همه زمینه ها امکان تولید شیشه با خصوصیات مختلف را امکان پذیر می کند.

شیشه ها می توانند انواع مختلفی مانند شیشه تخت که نام دیگر ان فلوت می باشد و در واقع ساده ترین نوع شیشه در نظر گرفته می شود، شیشه طرح دار، شیشه لمینت، شیشه رفلاکس دار، شیشه اسپندرال و غیره باشد. در این مقاله بیش تر در مورد شیشه های لمینت و اطلاعاتی در مورد تولید کننده شیشه لمینت صحبت می کنیم.

شیشه لمینت چیست؟نوعی از شیشه می باشد که از چندین لایه شیشه درست می شود که از طریق PVB در کنار هم قرار گرفته اند. تولید کننده شیشه لمینت با این هدف که بتواند از طریق این نوع شیشه ایمنی بیشتری را برای محل مورد نظر ایجاد کند، شروع به تولید این نوع شیشه می کند. تولید کننده شیشه لمینت از طریق بالا بردن ضخامت شیشه لمینت سعی در عایق کردن صوت دارد.

در مورد این شیشه می توان شیمی دانی به نام ادوارد بندیکناش را معرفی کرد که توانست به صورت تصادفی این نوع از شیشه را ایجاد کند و به عنوان تولید کننده شیشه لمینت به شهرت برسد. با کشف این نوع از شیشه در صنعت انقلاب بزرگی اتفاق افتاد زیرا در موارد زیادی که ایمنی باید رعایت شود شیشه های لمینت می تواند کمک بزرگی به انسان بکنند.

تولید کننده شیشه لمینت از طریق اضافه کردن ماده ای به نام رزین به لایه های شیشه مقاومت این نوع از شیشه را بالا می برد. امروزه نام دیگر شیشه لمینت، شیشه ضد گلوله می باشد.

هدف تولید کننده شیشه لمینت برای کاربرد این نوع از شیشه ها در زمینه ساختمان های مسکونی، فرودگاه، ویترین مغازه هایی که وسایل با ارزشی می فروشند مانند طلا فروشی و جواهر فروشی، بیمارستان ها، استخر ها، گل خانه ها، پارتیشن ها و غیره. این شیشه ها در مکان هایی مانند فروشگاه های بزرگ و مکان هایی که نیاز است از طریق این نوع از شیشه ایمنی ان را تا حدود زیادی بالا برد، استفاده می شود. البته شیشه های لمینت کاربرد های دیگه ای مانند استفاده به عنوان شیشه ضد گلوله در ماشین، شرکت و یا مکان های دیگر، استفاده در نرده های شیشه ای، استفاده در کف پوش های شیشه ای نیز می تواند داشته باشد.

اگر به دنبال مقاومت بیش تر در شیشه لمینت هستید می توانید از تولید کننده شیشه لمینت در خواست کنید که از یک لایه شیشه سکوریت در بین لایه های دیگر شیشه لمینت استفاده کند.

مزایای تولید شیشه لمینتایمنی

تولید کننده های شیشه لمینت با توجه به این که شیشه های معمولی به راحتی با ضربه نه چندان سخت شکسته و خورد می شوند شروع به تولید این نوع از شیشه کردند. تولید کننده شیشه لمینت با اضافه کردن مواد PVB‌باعث ایجاد کشش مناسبی برای این نوع از شیشه شده است. در واقع تولید کنننده شیشه لمینت با استفاده از این مواد سعی در جلوگیری خرد شدن قطعات شیشه کرده است.

عایق صدا

تولید کننده شیشه لمینت برای پر کاربرد تر کردن این نوع از شیشه ها، لایه ها را با ضخامت بیش تر کنار هم قرار می دهد تا شیشه لمینت بتواند عایق مناسبی برای انواع صدا باشد. هدف تولید کننده شیشه لمینت برای این ویژگی، ایجاد ارامش بیشتر برای مشتری می باشد.

کنترل اشعه UV

یکی از علت های فرسودگی و رنگ رفتگی فرش ها و وسایل داخل منزل وجود این اشعه در نور خورشید است که تولید کننده شیشه لمینت به این نکته نیز توجه کرده و در ساخت این نوع شیشه روشی را برای کنترل این اشعه به کار گرفته است. با به کار گرفتن افزوده های جذب اشعه UV در مواد PVB توانسته تا حدود زیادی از اسیب های اشعه UV جلوگیری کند.

عایق بودن در برابر حرارت

تولید کننده شیشه لمینت از طریق ساخت این شیشه به مشتریان این امکان را می دهد تا مکان مورد نظر را به عایقی در برابر شرایط اب و هوایی تبدیل کند.

PVB استفاده شده توسط تولید کننده شیشه لمینت چیست؟لایه میانی که PVB نیز نامیده می شود از موادی به نام زرین تشکیل شده است که خود این ماده از پلی وینیل الکل، بوتیر الدهید تشکیل شده است. تولید کننده شیشه لمینت با استفاده از PVB تا ۹۹ درصد سعی در کاهش اشعه UV‌ دارد.

قیمت شیشه های لمینت بستگی به فاکتور های مختلفی از جمله کیفیت، مواد استفاده شده در ان، نصب شیشه های لمینت و حمل و نقل شیشه ها در محل نصب دارد. می توان برای تخمین قیمت نهایی شیشه های لمینت از تولید کننده شیشه لمینت مشورت گرفت.

تفاوت شیشه های سکوریت با شیشه از نوع لمینتیکی از تفاوت های مهم شیش از نوع لمینت با شیشه سکوریت در نحوه خورد شدن ان است. در شیشه های سکوریت به هنگام ضربه محکم تکه تکه می شود و می ریزد با وجودی که این تکه های شیشه خاصیت برندگی ندارند و بی خطر هستند اما شیشه های سکوریت به هنگام برخورد با ضربه خورد می شود اما در شیشه های لمینت شیشه خورد نمی شود و قطعه قطعه می شود و علت این عامل وجود ماده PVB در لایه میانی است که خاصیت کششی دارد و تکه ها را بعد از خورد شدن در خود نگه می دارد.

98/8/1

تاریخ ایجاد:98/8/1

pagename:seo-landing.bc