(021) 88102398 info@sepantaglass.com

مزایای اجرای هندریل شیشه ای

مزایای اجرای هندریل شیشه ای

اجرای هندریل شیشه ای مزایای مختلفی را به همراه دارد، در ادامة این متن به معرفی برخی از مزایای اجرای هندریل شیشه ای خواهیم پرداخت.

اجرای هندریل شیشه ای

بخش هایی از ساختمان شما دارای اختلاف سطح است، ایجاد حفاظ مناسب برای این اختلاف سطح یکی از مهم ترین کارهایی است که باید انجام دهید. فرقی نمی کند که صاحب یک واحد مسکونی و یا تجاری باشید، اگر ساختمان شما هم چنین ویژگی ای دارد، پیشنهاد ما اجرای هندریل شیشه ای است! این اختلاف سطح ممکن است در محیط داخلی منزل و یا محیط خارجی (مانند بالکن) باشد. در هر دو صورت، این ویژگی نما و منظره فوق العاده ای به ساختمان شما خواهد بخشید. با این حال، ایجاد حفاظ برای این بخش از ساختمان امری کاملاً ضروری است. برخی از نرده های چوبی استفاده می کنند، برخی از نرده های فلزی، ولی اجرای هندریل شیشه ای امروزه بیشتر مورد توجه قرار گرفته است و افراد زیادی از این مدل استفاده می کنند. اجرای هندریل شیشه ای مزایای مختلفی را به همراه دارد، در ادامة این متن به معرفی برخی از مزایای اجرای هندریل شیشه ای خواهیم پرداخت.

ایجاد حس بزرگ تر بودن فضا

یکی از مهم ترین دلایل محبوبیت استفاده از اجناس و عناصر شیشه ای در دکوراسیون امروزی ساختمان ها آن است که این عناصر این تصور را ایجاد می کنند که فضا بزرگ تر است. این امر به خصوص زمانی بیشتر مشهود است که از شیشه های صاف و شفاف برای این کار استفاده شود. استفاده از مدل های چوبی و یا فلزی هرگز چنین مزیتی را همراه خود نخواهند داشت. ولی با‌ اجرای هندریل شیشه ای،‌ در واقع مرزهای شما شفاف می شوند و مانعی جلوی دید شما نخواهد بود. بنابراین این حس در فرد ایجاد می شود که در محیط بزرگی قرار دارد.شیشه جلوی عبور نور را نمی گیرد

یکی دیگری از مزایای اجرای هندریل شیشه ای، پر نور تر شدن فضا است. شیشه جلوی عبور نور را نمی گیرد و بنابراین محیط ساختمان شما روشن تر خواهد بود. این امر به خصوص در مورد طول روز صدق می کند که نور آفتاب می تواند به بخش های مختلف خانه وارد شود. امروزه در طراحی مدرن حتی درب های منزل هم از جنس شیشه انتخاب می شوند تا نور طبیعی به راحتی در تمام منزل پخش شود.

تمیز نگاه داشتن شیشه آسان است

اجرای هندریل شیشه ای نه تنها به ساختمان شما زیبایی می بخشد، بلکه تمیز کردن آن نیز آسان است. برای تمیز کردن این شیشه ها تنها به مایع های شیشه شور که در بازار موجود هستند، یک پارچه تمیز و چند دقیقه زمان احتیاج دارید. اگر به شیشه آسیبی رسید و خراش افتاد، با استفاده از پولیش های موجود به راحتی می توانید آن را به زیبایی اولیه خود بازگردانید. این امر یکی از مهم ترین مزایای اجرای هندریل شیشه ای در مقایسه با نمونه های چوبی و یا فلزی است.طول عمر و امنیت بالا

اجرای هندریل شیشه ای امنیت بسیار بالایی دارد. ممکن است گمان کنید که شیشه به راحتی می شکند و خطرناک است. ولی این تصور به هیچ عنوان صحیح نیست. برای اجرای هندریل شیشه ای از شیشه های گرمادیده و قطور استفاده می شود که استحکام بسیار بالایی دارند. در واقع، این شیشه ها از نظر استحکام با استیل قابل قیاس هستند. حتی اگر بر اثر ضربه ای سنگین این شیشه های گرمادیده خرد شوند، خرده های شیشه هرگز تیز و بُرنده نخواهند بود. بنابراین، هیچ گونه نگرانی امنیتی در اجرای هندریل شیشه ای نداشته باشید. علاوه بر این، شیشه برای ده ها سال به خوبی عمر می کند. در واقع، شیشه دوام خیلی بیشتری از چوب دارد. حتی بعد از گذر سال ها، تغییرات در شیشه آنقدر ناچیز است که با چشم غیر مسلح به سختی دیده می شوند.

فضاسازی مدرن

یکی از اصلی ترین مزایای اجرای هندریل شیشه ای، ایجاد ظاهری مدرن در ساختمان شما است. اگر تمایل دارید از مد روز و عناصر معماری مدرن در ساختمان خود بهره ببرید، هرگز در اجرای هندریل شیشه ای لحظه ای هم تردید نکنید. این امر حتی به ارزش مالی ساختمان شما نیز خواهد افزود و فروش آن هم برای شما آسان تر خواهد بود و نظر خریداران زیادی را جلب خود خواهد کرد.

منبع1

منبع2

منبع3