(021) 88102398 info@sepantaglass.com

همه آنچه در خصوص تولید کننده شیشه لمینت باید بدانید

همه آنچه در خصوص تولید کننده شیشه لمینت باید بدانید

شیشه لمینت نوعی منحصربفرد از شیشه هایی است که به صورت عمومی مورد استفاده قرار می گیرند.

تولید کننده شیشه لمینت

شیشه لمینت نوعی منحصربفرد از شیشه هایی است که به صورت عمومی مورد استفاده قرار می گیرند. این دسته از شیشه ها به لطف ایمنی زیادی که دارند، مطمئن تر هستند و در حوادث کمترین خسارت ممکن را به بار می آورند. به عبارتی شیشه های لمینت در مرحله اول از مقاومت بالایی برخوردار هستند و در مرحله دوم در صورت شکسته شدن به تیکه های برنده تقسیم نمی شوند. تولید کننده شیشه لمینت اعم از داخلی و خارجی با در نظر گرفتن استاندارد های ویژه توانسته اند این نوع از شیشه ها را به مناسب ترین و همینطور پرکاربرد ترین شیشه های عمومی و صنعتی تبدیل کنند. شیشه های لمینت طراحی متمایز و ساختاری منحصربفرد دارند که باعث شده به عنوان یکی از ایمن ترین و کاربردی ترین شیشه های موجود شناخته بشوند.

ویژگی های مختلف شیشه لمینت

افزوده بر قابلیت امنیت که شیشه های لمینت آن را به بهترین صورت ممکن ارائه می کنند، شما می توانید از این دسته شیشه ها به عنوان یک عایق حرارتی بی نظیر و فیلتر کننده آلودگی های صوتی موجود استفاده کنید. به عبارتی یک شیشه لمینت استاندارد ویژگی های زیر را با بهترین کیفیت ممکن ارائه می کند:

• عایق حرارتی

• کاهش آلودگی صوتی

• امنیت

مجموع ویژگی های نام برده باعث می شوند محیطی که در آن از شیشه های لمینت استفاده شده به یک محیط کم سروصدا، ایمن و قابل مدیریت از نظر دما تبدیل شود. جلوگیری از هدر رفت انرژی وابسته به گرما و یا سرما از دیگر امتیازهای مثبتی است که یک شیشه لمینت آن را به طور غیر مستقیم ارائه می کند.

امنیت در شیشه های لمینت

شیشه های لمنیت با امنیت بالقوه و بی نظیر شان شناخته می شوند. یک تولید کننده شیشه لمنیت با در نظر گرفتن استاندارد های متنوع در طراحی و تولید شیشه لمینت تلاش می کند تا ضریب ایمنی آن را به شدت افزایش دهد.

شیشه های معمولی عموما با ضرباتی حتی ضعیف شکسته می شوند و به قطعات کوچک تری تقسیم می گردند. پس از شکسته شدن شیشه های معمولی و قطعه قطعه شدن آن ها، هر قطعه از شیشه فوق العاده برنده می شود، به همین دلیل سقوط این دسته از شیشه ها فوق العاده خطرناک است چرا که می تواند صدمات زیادی به افراد حاضر برسانند.

شیشه های لمینت با افزایش ضریب ایمنی این مشکل را رفع نمودند. به عبارتی شیشه های لمینت نه تنها به راحتی و با ضربات ضعیف و حتی قوی شکسته نمی شوند بلکه پس از شکسته شدن هم به قطعات کوچک و برنده تبدیل نمی گردند. این قابلیت شیشه های لمینت باعث افزایش محبوبیت و مصرف بالای آن ها در محیط های صنعتی، عمومی و ... شده است.طراحی های متنوع شیشه لمینت

تولید کننده شیشه لمنیت طراحی های متنوعی را برای این دسته از شیشه ها در سطوح مختلف در نظر می گیرد. هر کدام از این طراحی ها با توجه به ویژگی های منحصربفردی که دارند، کارایی خاصی را ارائه می کنند. از جمله طراحی های شیشه لمینت می توانیم به طراحی معمولی و طراحی با طلق های 3D Elastic اشاره کنیم.

تولید کننده شیشه لمینت با تولید این شیشه از جنس طلق های 3D Elastic با قابلیت های منعطف بیشتر، ایمنی مضاعف را برای مصرف کنندگان به همراه آورده است. این دسته از شیشه ها که با طلق های نام برده طراحی می شوند نسبت به شیشه های لمینت معمولی از ایمنی و کارایی بیشتری برخوردار هستند. منعطف بودن این شیشه ها و همینطور استفاده از طلق های چند سانتی نه تنها شکستندگی را کاهش می دهد بلکه در برابر آب، باد و... نیز مقاومت خوبی نشان می دهد.

به طور کلی هر نوع از شیشه های لمینت کارایی های منحصربفرد و ایده آل خودشان را دارند و هر کدام در شرایطی مورد استفاده قرار می گیرند!

کاربرد شیشه های لمینت

شیشه های لمینت به لطف ویژگی های مفید و طراحی مناسب شان کاربرد گسترده ای در وجه های مختلف صنایع و حتی زندگی رومزه افراد دارند. ایمنی بالای این دسته از شیشه ها باعث شده تا نرخ مصرف آن ها بین مردم و حتی مصرف کنندگان صنعتی طی سال های اخیر به شدت افزایش یابد. کمتر صنعتی است که در حوزه استفاده از شیشه گزینه شیشه های لمینت را انتخاب نکند و به صورت متداول از آن ها بهره نبرد. از جمله ویژگی های شیشه های لمینت می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

• شیشه های ضد گلوله و شیشه های ضد سرقت

• شیشه های ایمن در برابر زلزله

• استفاده گسترده در بانک ها، ادارات، بیمارستان ها، استخر ها و نور گیر ها

• کف های شیشه ای

• شیشه های عایق صوت و حرارت

• درب های ورودی

• دکوراسیون داخلی

• و...

همانطور که گفتیم گستره استفاده از شیشه های لمینت فوق العاده گسترده است. این شیشه ها در شرایط مختلف به خوبی کارآمد هستند و در هر وجهی عملکردی خوب ارائه می کنند.

بهترین تولید کننده شیشه لمینت

سپنتا گلس به عنوان اولین و بزرگ ترین تولید کننده شیشه لمینت در ایران با در نظر گرفتن استاندارد مختلف در طراحی و تولید این دسته از شیشه ها توانسته محصولاتی ایده آل، با کیفیت و مناسب را برای مصرف کنندگان مهیا نماید. طراحی و تولید گسترده شیشه لمینت غالب نیاز مصرف کنندگان این دسته از شیشه ها را رفع نموده است. از طرفی بد نیست بدانید که سپنتا علاوه بر تولید کننده شیشه لمینت، به عنوان یکی از تامین کنندگان شیشه های لمینت در کشور های مختلف نیز شناخته می شود.

افزوده بر این شما می توانید به صورت مستقیم شیشه های لمینت مورد نیاز تان را از سپنتا گلس به صورت حضوری و یا آنلاین سفارش دهید. فروشگاه اینترنتی سپنتا گلس با ارائه تضمین های متنوع محیطی امن و قابل اعتماد را برای خرید آنلاین نیاز های شما در زمینه شیشه و ادوات مربوط به آن مهیا نموده است. همچنین می توانید به صورت 24 ساعته و در طی 7 روز هفته از پشتیبانی سپنتا گلس جهت دریافت پاسخ سوالات خود بهره مند شوید.